top of page
בתים.png

המגמות שלנו

מידע ונתונים
Data Analysis

במסגרת הלימודים במגמה התלמידים לומדים ומתנסים במיומנויות של כריית מידע, איסוף, ארגון, ניהול, טכנולוגיות ניתוח, אבטחת המידע, שימור של מידע וייצוגו בדרכים מגוונות באמצעות מערכות מתקדמות תוך היכרות עם העולם הדיגיטלי מקרוב.

פיזיקה

לימוד הפיזיקה מהווה אתגר אינטלקטואלי וחושף בפנינו דפוסי חשיבה לא שגרתיים.

תלמידים שרואים את עצמם בעתיד בעולם ההנדסה, הטכנולוגיה ובלימודי הרפואה, ימצאו בלמידת הפיזיקה, חוויה מרתקת והכרחית לקראת האקדמיה.

מדעי החברה - סוציולוגיה

בשיעורי הסוציולוגיה ננסה להבין את  המתרחש סביבנו ומיקומנו בעולם החברתי ונדון בנושאים ובשאלות חשובות ומרתקות המעסיקות אותנו בחיינו

ביולוגיה

מי מאיתנו יכול לשכוח את השנתיים בהם חיינו בצל וירוס הקורונה ? אבל...כמה מכם יודעים מה ההבדל בין וירוס לחיידק, כיצד הם תוקפים אותנו וכיצד ניתן לטפל בכל אחד מהם? על שאלות אלו ורבות נוספות נענה בלימודי ביולוגיה.

ניהול עסקי וכלכלה

מגמת "ניהול עסקי" מקנה לבוגריה השכלה רחבה בהבנת הארגון, ניהולו ומקומו במשק הכלכלי ובעולם העסקים המודרני, המתאפיין ברמת תחרותיות גוברת, שינויים תכופים בתנאי השוק וצורך בראייה עסקית רב תחומית.

מדעי החברה – פסיכולוגיה

פסיכולוגיה מוגדרת כמדע שחוקר את ההתנהגות הגלויה והסמויה של האדם, מתקשרת למעשה לכל תחומי החיים מאחר ומתעסקת בנפש האדם והשפעת הסביבה עליו.

Girl in Therapy

מדעי המחשב

בלימודי מדעי-המחשב נתמודד עם מורכבות חישובית – חיפוש פתרונות לבעיות אלגוריתמיות וחיפוש הפתרונות היעילים ביותר

אדריכלות

מקצוע האדריכלות עוסק בתחום העיצוב ומשלב לימוד שפות האדריכלות העיצוב, מקנה יכולת לקרוא שרטוט עפ"י מרכיביו, מפתח ראייה מרחבית וחשיבה תכנונית-שיטתית, תוך יישומן בתחום האדריכלות.

כימיה

בנוסף לידע כימי תיאורטי ויישומי, תרכשו מיומנויות כגון עבודת צוות, ניתוח ועיבוד נתונים, אסטרטגיות חשיבה מתקדמות ומיומנויות מעבדה.

גאוגרפיה אדם וסביבה במסלול סייבר

התלמידים לומדים לעבוד בסביבת ה GIS , לאסוף נתונים , להשתמש בנתונים קיימים ולבנות מפות וירטואליות על תוכנה מיוחדת.

Young Man with Headphones Playing Video Game

קולנוע ותקשורת

מגמת קולנוע ותקשורת הינה מגמה טכנולוגית המקנה למסיימים שלה תעודת בגרות טכנולוגית בהיקף של 8 יח"ל. הלימודים במגמה משלבים לימודים עיוניים והתנסותיים כולל יחידה טכנולוגית.

תיאטרון וקולנוע בראי הספרות

מגמה השמה דגש על מדעי הרוח ומתרכזת בלימודי תיאטרון וקולנוע. בנוסף מושם דגש על כתיבה יוצרת, חשיבה מחוץ לקופסה ועידוד חשיבה יצירתית אישית, וכן דגש על עבודת צוות ופרשנות אישית וקבוצתית.

תקשורת וחברה (נבחרת)

התקשורת הפכה לזירה דומיננטית המשפיעה על כל תחום בחיינו והילדים מבלים זמן רב מול מסכים אלקטרוניים ודיגיטליים ועל כן חשוב להקנות להם כלים להתבוננות שונה וביקורתית באמצעי המדיה השונים.

Online Communicatons

ערבית

ערבית היא שפה בעלת מעמד מיוחד במדינת ישראל. לימודי השפה מבוססים על רכישת מיומנויות ויכולות תקשורת בכתב ובע"פ תוך לימוד נושאים בתחומי תרבות, הווי, מנהגים, ספרות, חברה ודת.

Black and White Architecture

אדריכלות (שח"ר)

הלימודים משלבים לימודים עיוניים ולימוד עקרונות השרטוט האדריכלי תוך שימוש בתכנת מחשב תלת ממדית מתקדמת והתנסות גרפית הדורשת שליטה בתכנית ה-REVIT.

גאוגרפיה אדם וסביבה
(נבחרת)

גאוגרפיה אדם וסביבה הוא המקצוע היחיד העוסק בסביבה בה כל אחד מאתנו יצטרך לחיות ולעבוד בעתיד. מי שלא יכיר את העולם יתקשה להשתלב בשוק העבודה המתקדם. כמעט כל תחום היום דורש מאתנו להבין את הסביבה בה אנחנו צרכים לתפקד.

למד עוד על המגמה
Stocks

ניהול עסקי וכלכלה (שח"ר)

בתוכנית זו יכירו התלמידים מושגי יסוד בכלכלה, במימון ובניתוח כדאיות וירחיבו את אופקיהם בנושאים כלכליים, מתוך הבנת הקשר בין תחומים כלכליים לתחומים חברתיים והבנתן של תופעות כלכליות מהמציאות הישראלית והכלל-עולמית. כמו כן יְפתחו התלמידים מיומנויות של קבלת החלטות מתוך בניית סדר עדיפויות ובחירה מושכלת בין חלופות, ומודעות להתנהגות צרכנית נבונה.

Getting cash for an ATM machine
bottom of page